מזרקה לגינה

רבות דובר על אביזרי נוי לגינה, דבר אשר משדרג את האווירה בעשרות מונים ונותן לנו להרגיש כאילו שאנחנו בגן עדן הפרטי שלנו – הרי אחרי הכול זאת המטרה לא?!

ישנם היום עשרות או מאות עזרים שניתן לקשט בהם את הגינה, הכול תלוי כמובן גם בפרמטר שהוא – גודל הגינה. אם זאת גינה קטנה קיימים כיום לא מעט משתלות וגננים שיודעים לעצב גם חלקה קטנה לגן עדן מושלם. אבל עם זאת גינה גדולה היא יכולה להכיל הרבה יותר אביזרים אך יחד עם זאת ידוע ש"כל המוסיף גורע" ואין צורך להעמיס ומרוב עצים לא יראו את היער.


מזרקה לגינה ביתית

פעם ראשונה שאני ראיתי כאלה דברים היה בצרפת, כאשר טיילתי באחד הארמונות שפתוחה כיום כאתר תיירותי. דמיינתי איך החיים התנהלו אז, איך ממש מסתובבים להם האנשים בכל הפאר והשקט הזה – היו שם עצים גזומים לתפארת, רחבה ענקית לטייל בה ובמרכז עמדה מזרה יפיפייה שקולות המים בה נתנו הרגשה נפלאה וחיבור לטבע – איזה חיים. טיול זה היה לפני 20 שנה.

היום אמנם אף אחד מאתנו לא גר בארמון, אך כאמור ניתן להפוך את הגינה שלנו לגן עדן הפרטי – קיימים היום לא מעט גדלים שונים של מזרקות לגינה בכל מיני סגנונות – השפע רב – צריך רק לבחור והכול בהתאם לכיס שלנו.

מפל מים לבית קטן יכול לשדרג לנו את החוויה גם אם היא באה בקטן ולא של מלכים של צרפת. הרוגע והשלווה של רעש המים משרה אווירה קסומה ומקור חיים. ולשם כך אנחנו עובדים ומשקיעים – בשביל רגעים קסומים של החיים.

קיימים היום מפלי מים לגינה מרשימים ביופיים, מהסוג היקר – לא כולם יכולים להרשות לעצמם את זה, אבל מי שכבר השיג נדל"ן עם שטח גינה גדול בימינו , ככל הנראה יכול גם להרשות לעצמו מזרקה לגינה איכותית, יפה ומרשימה.

 

לסיכום

מי שבאמת מחפש אביזרי נוי לגינה, בין אם זה מזרקות נוי למינהם או עזרים כגון: גמדים קטנים או פסלים אחרים לקישוט, תאורה וכו' – יכול לחפש בשלל אתרי האינטרנט הקיימים כיום ברשת, יש לא מעט מבחר ולא מעט אפשרויות. מצאו את המתאים עבורכם במחיר שנוח לכם כמובן. קחו בחשבון שייתכן אם אינכם יודעים לתפעל אביזר כזה או אחר, תצטרכו לשלם גם עבור זה.

בהצלחה.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה