סוגי גדרות מעץ לגינה


 גדרות עץ


כמו מרבית סגנונות העיצוב, במיוחד אלה הארכאיים ניתן לראות אפשרויות שמורידות את ערך העיצוב וכאלה העושים איתו חסד. הגידור לא חייב לשוות מראה מסורג ואפילו לא מראה של "אבטחה חמורה", גדרות עץ מעוצבים מסגנונות רבים כמו למשל סוגים שונים של גדרות מעץ לגינה יכולים להתבטא במראה שיעניק חן וערך מוסף למראה הגינה.גדרות עץ מבמבוק - עיצוב טבע פראיבמבוק הוא האחד העצים היותר רומנטיים ובמוקשים לתיחום הגינה וגידורה. הבמבוק נותן מענה עבור בניית גדרות עץ לשטחים פרטיים ושטחים ארגוניים. גדרות מבמבוק מסורג מעניקים לגינה מראה רומנטי וטבעי ומבטל באופן ישיר את תחושת הסורגים כפי שניתן לראות בגדרות רגילים. אחת הדרכים  בהן ניתן לעשות שימוש בעת בניית גדרות לגינה מהבמבוק היא על ידי "הלבשת הגדר הממוגנת בבמבוק באופן צפוף, כך שהגדר המחוסמת תוסתר באופן מלא. גדר הבמבוק תעניק לחצר מראה טבעי ופרברי מבלי למנוע או לבטל את תחושת הבטיחות בבית.


גדרות מעץ ראטן - העיצוב של הראטן והחוזק של עץ


עץ הראטן הוא עץ קלוע המשמש במרבית המקרים בניית ועיצוב רהיטים. בניית גדר מעץ הראטן יעניק לה מראה נוסטלגי ורך יותר. במיוחד לאלה מכם המעדיפים את המראה הכהה יותר בתחום הגידור ובתחום עיצוב הגינות בפרט. עיצוב ובניית גדרות מראטן יעניק לגינה מראה ייחודי וכזה שישמור על הגדר הפנימית בפני נזקי מזג האוויר באופן אפקטיבי וארוך טווח. דרכי הטיפול בגדר ראטן פשוט וקל הרבה יותר מאשר חומרים ועצים אחרים ואינו דורש תחזוקה שוטפת מורכבת.גדרות מעץ מעובד - עץ צבוע או המראה הטבעי?


גדרות מעץ מעובד מיוצרות ברוח הבקתה ומעניקה מראה נוסטלגי ומעניין לגינת הבית. על אף המראה המסורג שלה ביחס לעיצובים הרשומים מעלה, ישנם רבים המעדיפים אותה על פני גדרות המתכת הקרות. קל מאוד להבין את ההשפעה של העיצוב הזה על בעלי הגינות הפרטיות, כאשר הדבר נוגע לעיצוב בעץ "טבעי", רבים נוהים בכיוון העיצובים הקלאסיים של הגדרות הישנות לכאורה.גדרות עץ בעיצוב כפרי -איך מעצבים גדר "שפיצית" בטיחותיתכאשר אנחנו מעוניינים לבנות גדר עץ או עץ מאובד בסגנון "שפיץ" חשוב לדעת כי ברשותנו אפשרויות בטיחותיות הרבה יותר. בניית גדר לגינה הפרטית עם שפיצים קהים יותר ימנעו פציעה ופגיעה. מעבר לכך חשוב מאוד לשייף את גדר העץ או לדאוג לשיופה על ידי איש מקצוע כתוצאה מהסכנות שבעץ בלתי משויף ובחלקי הנסורת המזקרים ממנו שעשויים להוות סיכון ממשי לבני הבית והמתארחים בו.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה