עיצוב גינות בלופטים

כמובן, כל אחד יכול לעשות זאת לבדו, לגשת למשתלה הקרובה, לקנות כמה עציצים של נענע, ריחן וכמה פרחים ולהתחיל לעצב את הגינה. בחנות לכלי בית תרכשו את הריהוט לגינה, ואפילו תעשו שתילי עגבניות שרי שיוסיפו גם צבע לגינה וגם טעם לסלט. אבל האמת ? למעט מאוד אנשים יש את האנרגיות והכישרון לעסוק בעיצוב גינות ברמה הגבוהה ביותר ואם אתם רוצים גינה מעוצבת שמתאימה ללופט שלכם אז אי אפשר להשאיר את העבודה לאנשים לא מקצועיים. כל אחד יכול לעשות גינה יפה, אבל רק אדריכל נוי מקצועי ומנוסה יכול לעצב לכם גינה מטריפה ללופט, וגם כזו שתשמש אתכם היטב. מוצלת, עם גריל או בריכה (אפילו שניהם) שמוצב במקום הנכון, ועיצוב שיוסיף גם נוף יפה שישתקף מתוך המבנה. עוד על לופטים תוכלו למצוא כאן

מגוון סגנונות בלתי נגמר

אדריכלות איכותית של גינה תדע לתת לגינה גדולה הרגשה של שטח גדול, תדע לתת לכם נוף, הרשה של ירוק, הרגשה של נווה מדבר פרטי משלכם. סוגי העיצובים המקובלים הוא ישראלי, ים תיכוני, טרופי, יפני כאשר בחירת קו העיצוב והפרטים הקטנים הם בידי הלקוח, והכוונה מקצועית היא בידי מעצב הנוף המנוסה שלכם. כאן חשוב גם לציין כי ניתן לעצב גינה אקולוגית וירוקה, כאשר בחירת הצמחים והעיצוב תעשה כך שהגינה תצטרך השקייה מועטה ביותר וכך תחסוך בעלויות הלופט שלכם. ניצול יעיל של הצל שיוצרים עצים שנועדו לכך יכול אף לפעול ליצירת חיפוי בקירות שחשופים לשמש וכך להשפיע על הטמפרטורה בבית.
ההמלצה שלנו היא לקחת בחשבון את עיצוב הגינה כבר בשלב תכנון הלופט או שיפוצו כך שאדריכל הנוף יוכל להביא למקסימום את הידע שלו בתחום.

מקסימום השקעה – מינימום תחזוקה

אם ברצונכם למשוך לקוחות ללופט המעוצב שלכם – עליכם לשמור על רמת תחזוקה וניקיון גבוהה ככל הניתן. אז במקרה כזה להשקעה הראשונית יש חשיבות גבוהה – מרבה צמחים נדירים, שתילים וארוגות דורש הרבה השקייה, תחזוקה ודישון, ואילו דברים שגוזלים המון זמן והמון כסף. אם תתאימו את הצרכים שלכם לשימוש של הלופט, תוכלו לייצר גינה איכותית שדורשת תחזוקה מועטה ונראית כמו מיליון דולר.

מאמר זה נכתב ע"י אתר לופטי – כל הלופטים במקום אחד! • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה