טיפים להברחת יונים - כך נפטרים מיונים בשטח הבית

יונים הן חיה נפלאה אך כולנו מכירים את חוסר הנוחות שבקינון יונים בשטח הבית ובלכלוך שהם מייצרות. בדיוק עבורכם ריכזנו מספר טיפים יעילים ונפוצים להרחקת יונים

דוקרנים

דוקרנים להרחקת יונים הוא היעיל ביותר מבין טיפים להברחת יונים. הדוקרנים אינם מאפשרים ליונה לעמוד או לקנן בצורה נוחה וגורמים לה לחפש מקום אחר לקנן בו. הדוקרנים מותקנים על אדן החלון והם עשויים מחומרים שונים. תוכלו למצוא דוקרנים מפלסטיק או נירוסטה.  מחירם של דוקרנים מפלסטיק יהיה נמוך יותר ואילו  מחירם של דוקרנים מנירוסטה יקר יותר.

דחלילים

דחלילים הם פתרון נפוץ אך יעיל פחות להרחקת יונים. הדחלילים ממוקמים על אדן החלון או באזור הקרוב לשטח קינון היונים. דחלילים בצורת עורב ינשוף או עוף אחר יגרמו ליונה לחשוב שטריטוריית הקינון שייכת לחיה אחרת ובשל כך תחפש פתרון קינון אחר -אך לא לזמן רב.  לאחר זמן מה היונה תעלה על הטריק ותבין שהדחליל אינו חיה אמיתית ותחזור לקנן בשטח.

טיפים להברחת יונים שציינו מתבצעים ומותקנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי היתר ממשרד העבודה

רשת להרחקת יונים

בין טיפים להברחת יונים אחד הטיפים היעילים הוא התקנת רשת להרחקת יונים. רשת להרחקת יונים מתאימה בעיקר לשטחים סגורים כמו מסתור כביסה או מרפסות. התקנת רשת להרחקת יונים נעשית על ידי איש מקצוע מוסמך בסנפלינג, ישנן רשתות מסוגים שונים כמו פוליטלן ורשת שקופה. אם מדובר בבניין מגורים ההמלצה היא להתקין רשת להרחקת יונים במספר דירות על מנת למנוע קינון בדירות התחתונות לדירה המתקינה את הרשת.

הרחקת יונים אלקטרונית

קיימים מכשירים אלקטרוניים רבים להרחקת יונים. המכשירים עובדים על סוללות ומסייעים בהברחת יונים על ידי השמעת רעשים אולטרא-סונים הגורמים ליונים לחפש שטח אחר לקנן בו. המכשיר האלקטרוני יקר ועם זאת אינו מספק את התוצאות הטובות ביותר ולכן רבות הפעמים בהן היונים חוזרות אל השטח.

שימו לב ! מבחר טיפים להברחת יונים שציינו מתבצעים ומותקנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי היתר ממשרד העבודה. העסקת איש מקצוע שאינו אוחז ברישיונות הדרושים יכול לסבך אתכם עם חברות הביטוח.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה