רשת צל לגינה

ההגנה האולטימטיבת לגינה

הקיץ בפתח וההתחממות הגלובלית רק מקשה עלינו מבחינת החום. האקלים בארץ מספקים לנו ברוב חודשי השנה את השמש הניצחית שמביאה איתה את החום הכבד. לשם כך, אנו צריכים להיערך עם רשתות צל על מנת לצמצם פגיעות קרינה מהשמש והתייבשות. כאשר אנו יושבים בגינה, החום מכה בנו וילדינו משחקים בחוץ, אנו בעצם מעמידים אותם במצב של סכנה ממכת שמש. לכן, הפתרון היעיל והפשוט ביותר הינו התקנת רשתות צל.  כך אנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו והסובבים אותנו מוגנים מהשמש גם בשעות החמות ביותר של היום ונמצאים תחת צילייה שמגנה עלינו.

כיצד נבחר רשת צל לגינה?


גם בציליות ישנו מבחר מגוון העומד בפנינו וכל שאנו צריכים לעשות הוא להחליט אילו מרכיבים חשובים לנו וכך לבחור רשת צל לגינה שתתאים לנו בצורה הטובה ביותר. כאשר אנו בוחרים את הצילייה יש לשים דגש על מרכיבי חומר הצילייה, כלומר צפיפות החומר. דבר שרבים מאיתנו לא יודעים הינו שצבע הצילייה מושפע מצפיפות החומר. על צילייה בעלת צבע כהה ניתן לומר שריכוז החומר בה גבוה. כאשר אנו מגיעים לבחור את רשת הצל שלנו, אנו צריכים לבחון את המטרה לשמה אנו קונים את הצילייה. אם היא אמורה לספק לנו צל במשך היום כאשר החום הוא כבד יותר או בעיקר במשך הערב כאשר רמת החום יורדת. דבר נוסף שאנו צריכים לשים אליו לב הוא הטבעות שמחזיקות את היריעה. צילייה שאינה עשויה היטב עלולה להתפורר במהירות עם הרוח ואף לא להחזיק מעמד זמן רב.


דבר אחרון שחשוב לא פחות הינו בחירת צילייה אשר תספק לנו מסנני קרינה UV מקרני השמש הקופחת . מסנני הקרינה אמורים לספק לנו את ההגנה המירבית. לאחר שבחרנו בציליית גן המתאימה עבורנו , כעת עלינו לדאוג להרכבתה. הרכבתה לא פשוטה ולכן מומלץ לנו להיעזר באיש מקצוע אמין ,איכותי ומבין על מנת לתלות את הצילייה. יש לשים לב שאיש המקצוע דואג לחבר את כל הלולאות כמו שצריך ומחזק אותן על מנת שלא יתנופפו ברוח ויגרמו לנזק.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה