הרמוניה בין עיצוב הבית לעיצוב חוץ

עיצוב הבית הוא תחום שמתחבר ישירות לעיצוב פנים, והמשמעות היא שעיקר תשומת הלב מופנית לעיצוב החלל הפנימי של הבית. במובנים רבים, אפשר בהחלט לומר שבתוך המכלול של עיצוב כל שטח הבית, עיצוב החלל הפנימי הוא אכן החלק הקריטי של התהליך, אך לחלוטין לא ניתן להפריד אותו מהמרכיב של עיצוב החוץ, או במילים אחרות עיצוב הגינה בבית. עיצוב הוא מקצוע לכל דבר ועניין, מקצוע המבוסס על עקרונות מקצועיים, ואחד העקרונות המרכזיים בתחום זה הוא הרמוניה עיצובית, שצריכה להימצא בין חדר הסלון לחדר השינה, בין המטבח לחדר האוכל, ובין החלל הפנימי למרחב החיצוני בבית.

הרמוניה של צבעים וסגנונות עיצוב

הרמוניה בין עיצוב בית פרטי בחלקו הפנימי ובין עיצוב הגינה יכולה לבוא לידי ביטוי במספר מובנים ובמסגרת אלמנטים מרכזיים שונים של עיצוב. כך למשל, ניתן ליצור את ההרמוניה הנדרשת באמצעות צבע או שילובי צבעים דומיננטיים הן בתוך החלל הפנימי והן במרחב החיצוני של הבית. ניתן ליישם את אותו סגנון העיצוב כך שאם המטבח והסלון מבוססים על סגנון עיצוב מודרני, גם פינת הישיבה, הסוכך ועיצוב הצמחיה מחוץ לבית יהיו מבוססים על עקרונות העיצוב המודרני.

הרמוניה של חומרי גלם ושל גישה עיצובית כוללת

הרמוניה ניתנת להשגה גם באמצעות חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. במידה ואתם מבססים את התהליך של עיצוב הבית על מראה כרום מתכתי בוהק, יהיה זה נכון להמשיך את הקו הזה גם בעיצוב הגינה, וכך גם לגבי עיצוב בעץ, פולימר מוקשח, אבן או זכוכית. יחד עם זאת, את ההרמוניה הטובה ביותר כדאי ליצור בכל ההיבטים גם יחד, כאילו חצר הבית הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהחלל הפנימי.

מומלץ לשלב את אנשי המקצוע המתאימים

כדי להבטיח שאתם מבצעים נכון את התהליך, מומלץ מאוד לשלב בתהליך העיצוב גם גורם מקצועי המתמחה בתחום של עיצוב גינות ועיצוב חוץ. גורם זה יהיה אחראי על עיצוב החוץ בלבד, אך יעבוד בשיתוף פעולה עם מעצב הפנים על מנת להבטיח שתוכלו ליהנות מהרמוניה עיצובית שתלווה אתכם שנים רבות קדימה.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה