שדרוג הגינה שלכם מעולם לא היה כל כך קל ופשוט

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר אנשים מקדישים תשומת לב רבה לשדרוג של הגינה שלהם, ובוחרים להשקיע בה רבות בכדי לשדרג באמצעותה את הבית ואת החיים בו. בכדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, אנו מציעים לכם להיעזר באדריכל נוף וגנים אשר יתכנן עבורכם את הגינה האולטימטיבית ויענה על כל צורך שלכם בעזרת אמצעים מתקדמים ופתרונות מיוחדים.

גינה מיוחדת לילדים עם בית מעץ

כשמדובר במשפחה עם ילדים, בית מעץ יכול להיות האלמנט השימושי והמיוחד ביותר בגינה, אך בניית בית מעץ היא רק הפתיח. אם אתם בונים בית מעץ לילדים, כדאי גם להשקיע בסביבה שבה הוא בנוי כמו התקנת דשא סינתטי או משטח רך מתחת לעץ עליו בנוי הבית, התקנה של פינות משחק לילדים ובכלל – שדרוג המראה של הגינה, כך שהילדים ייהנו לצאת אליה ושיהיה להם הרבה יותר בטוח לשחק בה.

כמובן, חשוב מאוד לבנות בית מעץ בעזרת מומחים בתחום. אל תנסו לעשות זאת לבדכם אם אינכם מכירים היטב את עולם הבנייה והעץ, כדי שחלילה לא יקרו מצבים המעמידים את הילדים שלכם בסכנה בעת הטיפוס אל בית העץ ובעת השהייה בו.

הכנת שטח הגינה לשדרוג

אם אתם עומדים להתחיל בשדרוג של הגינה שלכם, בראש ובראשונה עליכם להתחיל בהכנה של השטח לשיפוץ – אם זה ניכוש של עשבים שוטים, יישור של השטח בעזרת חול ים, חצץ או בטון והתקנה של דשא סינתטי או טבעי, על פי הבחירה שלכם.

כמובן, אם אתם בונים בריכה או מזרקה בשטח, יהיה עליכם לבצע את העבודות כבר בשלב הזה, שכן אלו עבודות הכוללות חפירה והתקנה של מערכות מים שונות מתחת לאדמה.

שימוש בריהוט איכותי

ריהוט גן אמנם איננו זול, אך כדאי לכם להשקיע בו. זכרו כי ריהוט הגן נמצא תחת כיפת השמים רוב הזמן ולכן הוא חשוף יותר לנזקים של מזג האוויר, לבעלי חיים שונים, לאבק ועוד. לכן חשוב מאוד לעשות שימוש בריהוט גן איכותי אשר יחזיק מעמד לאורך זמן רב ללא כל בעיה ושלא ייהרס בתוך זמן קצר, דבר אשר ישפיע על המראה של הגינה שלכם.

תחזוקת הגינה לטווח ארוך

לאחר שסיימתם לבצע את עבודות שדרוג הגינה שלכם, אל תשכחו לבצע עבודות תחזוקה לטווח ארוך בכדי לשמור על המראה המרשים של הגינה. לא תרצו להגיע למצב בו לאחר שנה כל השדרוג בו השקעתם נהרס לחלוטין.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה