הקמת בריכת שחייה בחצר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים המתגוררים בבתים פרטיים משדרגים את הגינה הצמודה ומתקינים בחצר בריכות שחייה. ישנה התעניינות רבה בתחום זה בשל סוגים שונים של בריכות שניתן כיום להשיג ולהתקין ואין ספק שמדובר לא רק בשדרוג לגינה אלא בפינוק אמתי שמתאים בדיוק למזג האוויר הישראלי. אין ספק שבריכה בגינה היא שדרוג גדול ואפשר לעשות בה שימוש יומיומי, לארח חברים או מכרים לשחייה משותפת או לשכשך את הרגליים על מנת לצנן מעט את הגוף.

יחד עם זאת, חשוב מאד לדעת שישנם עקרונות שצריך להקפיד עליהם כאשר מחליטים להתקין בריכה בגינה על מנת לשדרג את הגינה. למשל, חשוב מאד שהבריכה תהיה איכותית מאד, שתהיה עמידה ועשויים מחומרים חזקים שאין סיכוי שייסדקו או ייפגעו בדרך כלשהי. כדאי להשקיע בבריכה מקצועית וטובה, להתאים את המידות שלה למידות הגינה ולאפשר גם מרחב צמוד עבור כסאות שיזוף, פריסת מגבות או הצבת שולחן למאכלים ומשקאות.

הקמת בריכת שחייה בחצר

כיום ישנן הרבה בריכות שחייה המיועדות לשימוש ביתי ולהתקנה בגינות. ישנן בריכות הממוקמות על גבי האדמה או הדשא וישנן כאלה שהן עמוקות ולכן יש צורך לחפור באדמה על מנת למקם אותן כראוי. הבריכות עשויות מחומרי גלם חזקים ועמידים שאמורים לשאת כמות כה גדולה של מים, הן תהיינה מצוידות בסולם ובכיסוי וגם במערכת או אביזרי עזר לשמירה על ניקיון המים - רשת לאיסוף עלים או חרקים מעופפים או מערכת סינון מים מקצועית פנימית.

חשוב מאד להקפיד לכסות את הבריכה כל עוד אינה בשימוש ולהרחיק את הסולם. כאשר מקפידים על עקרונות אלה בעת בחירת הבריכה אין ספק שהבריכה יכולה להחזיק מעמד במשך זמן רב ולשרת נאמנה את בעלי הבית ובני המשפחה. הקמת בריכה בגינה היא שדרוג מדהים לא רק לגינה עצמה או לבית אלא לאיכות החיים של כל מי שיעשה שימוש בבריכה וייהנה להצטנן בה בימי הקיץ החמים והלחים. כאשר יצורפו לבריכה אביזרי ציפה - החוויה שתתקבל תהיה לא פחות ממושלמת.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה