טיפים לשמירה על החצר

חצר צמודה לבית היא נכס אמתי וחשוב מאד לדעת ולהקפיד לשמור עליה על מנת שתישאר נעימה לשהות ולישיבה בה. החצר תהיה מורכבת בדרך כלל מגינה קטנה שעלולה למשוך אליה מזיקים, חרקים או מכרסמים ולכן במידה ולא מקפידים לשמור על החצר עלולה להתעורר בעיה תברואתית לא קטנה. כיום ישנן דרכים רבות לשמור על החצר וכדאי מאד לשמור עליהם באדיקות. כאשר מבצעים פעולות תחזוקה שוטפות באופן קבוע ורציף – אפשר להיות בטוחים שהחצר תיתן את התמורה שלה והיא תהיה יפה, מלבלבת ונעימה לשהייה בה.

הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך לבדוק הוא הנושא של הדברת החצר. כאשר מבצעים הדברה אשר מתאימה לסוג החצר, לסוג המזיקים הרלוונטיים וגם לבני המשפחה אשר גרים בבית – ההדברה תיתן את התוצאות הטובות ביותר, לחצר לא יגיעו נמלים, עכברים, תולעים או מעופפים אשר עלולים גם לפגוע בצמחייה שצומת ברחבי החצר וגם יקלקלו את האווירה ואת הנוחות של הישיבה בחצר. המזיקים עלולים לפגוע בצמחים, בפרחים ואפילו ברהיטי הגינה ולכן חשוב מאד  למצוא את סוג ההדברה המתאים ביותר וישיג את התוצאות הטובות ביותר.

איך כדאי לשמור על החצר?

על מנת לשמור על החצר כדאי מאד להתקין בה אמצעי הצללה אשר יגן על הצמחים והדשא מפני קרני שמש חמות וישירות או מרוחות חזקות וגשמים. בנוסף, חשוב לטפל בצמחים עצמם על פי ההנחיות שמקבלים ממי שמקים את הגינה. כך אפשר לוודא שהצמחים יהיו מתאימים לאזור הגאוגרפי, למזג האוויר השורר שם ולתנאים הסביבתיים. ישנם סוגים של צמחייה שאינם אהודים על מכרסמים ומזיקים שונים ושתילה של אלה יכולה להרחיק את המזיקים. חשוב לשמור על כללי ההשקיה, הגיזום והרחקת העשבים השוטים על מנת שאלה לא יתרבו ולא יעכירו את המראה של הגינה הפורחת. במידת האפשר מומלץ להזמין שירותים של חברת גננות מקצועית על מנת לקבל את השירותים המתאימים והדרושים.

כאשר מציבים פריטי ריהוט המתאימים לגינה חשוב שהם יהיו עשויים מחומרים שלא יזיקו לחצר ולא יפגעו בצמחייה. לא מומלץ להציב חפצים גדולים או כבדים אשר עלולים למעוך את הצמחים או את הדשא וכמובן להקפיד על שימוש בחומרי דישון המתאימים הן לצמחיה והן למי שגר בבית. חשוב לשמור שחיות מחמד לא תעשנה את הצרכים שלהן בגינה וכך לבטח החצר תיראה במצב יפה ונעים לשהות בה בכל מצב ובכל שעה משעות היממה.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה