איך בוחרים את עיצוב הגינה המושלם בשבילכם?

אין דבר נפלא ומהנה יותר מאשר לשבת ביום שמשי נעים, בגינה מלבלבת ופורחת בין עצים וצמחים, על ערסל מתנדנד למשב רוח קלילה, לקרוא את הספר האהוב עליכם כשכוס הקפה מונחת לצדכם וברקע ציוץ הציפורים מענג את האוזניים.

נשמע טוב, לא? גם אתם יכולים ליהנות מגינה מושקעת ומפנקת. באמצעות עיצוב נכון שיתאים לכם ולשאר בני הבית זה ממש לא בגדר חלום.

שירותי עיצוב                                                                                                             

היום עיצוב גינה נחשב למלאכה של מקצוענים. מזג האוויר הישראלי מאפשר שהות מרובה בחוץ ולכן הגינה נחשבת לחלק ניכר מחלל הבית ובהתאם לזאת היא אמורה להיות מעוצבת, פרקטית ונוחה. את זה יוכלו לבצע שירותי עיצוב גינות מקצועיים שלהם יש את הידע והניסיון להתאים את עיצוב הגינה לחלל הבית, לסגנון ולאופי המשפחה שגרה בה.

תכנון קודם לכל                                                                                                                 

לפני שמתחילים לעצב את הגינה צריך לחשוב ולתכנן כיצד הגינה משרתת את כל באי הבית ביום יום. האם נוהגים לשבת בה הרבה? לארח בה? האם מבשלים בה? אלה שאלות שיתנו מענה לכל סגנון העיצוב של הגינה; אילו מערכות ישיבה מתאימות? האם כדאי לחשוב על פינת מטבח בגינה? מה גודל פינת האוכל הרצויה? הכל אמור להיות מתואם ומתחשב בצרכים ובמנהגים של יושבי הבית.

אלמנטים ראשונים בכל עיצוב גינה                                                                             

בעת שמעוניינים לעצב את הגינה יש כמה אלמנטים שכדאי  להכינם מבעוד מועד. צריך לדאוג שלגינה יהיה סכך או פרגולה על מנת שזו תשמור על הריהוט מנזקי מזג האוויר. רצוי להתחיל לטפח את הגינה בצמחייה מסביב. לוודא גם שהמשטח עליו מניחים את הריהוט או כל דבר אחר, יהיה שטוח, מרוצף וללא שקעים. מומלץ עוד להכניס את התאורה שאתם מעוניינים טרם כניסת הריהוט, לעיתים נדרשת עבודת קידוח במידה ותבחרו עמודי תאורה, ספוטים ברצפה וכו'.

שלל ריהוט לגינה                                                                                                                       

ריהוט גינה מכיל פינות אוכל, מערכת ישיבה, ערסל, מיטת שיזוף, פינת מנגל, שולחן צד ופינת זולה. ברור שלא את הכל ניתן להכניס לכל גינה, בטח אם מתחם הגינה קטן. אבל חלק מהריהוט כן מומלץ ומעצב גינות יסייע וימליץ לכם איזה ריהוט מתאים לכם ביותר. הוא יתחשב בחומרים, במידות ובמחירים. מעצב גינה ידע להגיע לחנויות הנכונות ולמצוא את מבוקשכם ובתקציב שבידכם. עוד דבר שמעצב גינה יידע לקחת בחשבון, זה להמשיך את הקו העיצובי של חלל הבית, שיהיה לו קשר ישיר לעיצוב הגינה ושיתאים לאופי הדיירים. כל ריהוט שתבחרו לשים חשוב שיהיה עדיין אפשרות לזוז בחלל ושתהייה גישה לכל דבר.

נסכם בכך, שעל מנת שהגינה שלכם תהייה מושקעת, יפה ופרקטית ולא תבזבזו זמן וכסף יקר, מומלץ שתיעזרו במעצב גינה מקצועי שיחסוך לכם עלויות וייעצב לכם את הגינה בדיוק כמו שהייתם בחופשה חלומית, אבל אצלכם בבית.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה