הדברה אורגנית לגינה

מהי שיטת ההדברה האורגנית לגינה?

הדאגה לסביבה ובכלל לכוכב הלכת שעליו אנו חיים הופכת למוטיב חשוב במיוחד. כחלק ממגמה זו גם תחום הדברת המזיקים עשה לא מכבר צעד חשוב במיוחד ואימץ לחיקו את תחום ההדברה האורגנית במיוחד בגינות ובגנים.

מדובר למעשה בשיטות הדברה אשר מתבססות על חומרים טבעיים ונמנעות משימוש בכימיקלים מזיקים לסביבה אשר גורמים נזק רב לאדמה, לגינות, לטבע, לצמחים, לבעלי חיים רבים ולמי התהום שמגיעים לבסוף אל הברז שבביתנו.

מעבר לכך החומרים הכימיים שבהם היה נהוג להשתמש עד לא מזמן יחסית הייתה פעמים רבות השפעה בריאותית חמורה על בני האדם אשר נחשפו אליהם ויכלו לגרום להרעלה של ממש. ובדיוק משום כך הדברה אורגנית, מעבר להיותה יעילה במידה דומה לחומרים הכימיים אשר שימשו לצורך הדברת מזיקי בעבר, היא גם נטולת תופעות לוואי מסוכנות.

ההדברה האורגנית בה גננים עושים שימוש היא תחום רחב למדי הכולל בתוכו שימוש בחומרים ואלמנטים שונים. ביניהם ניתן למצוא מלכודות פרומונים אשר מפיצות ריח של הורמונים המופץ באופן טבעי על ידי המזיקים. שיטה נוספת היא ג'ל אורגני, אשר הוא נטול ריח לחלוטין וכמעט אינו נראה לעין. שיטה שלישית היא הדברה באמצעות תמצית ייחודית המופקת מפרחי החרצית.

הדברה אורגנית מקצועית

תמיד ישנה האופציה לבצע הדברה אורגנית באופן עצמאית. יחד עם זאת חשוב להבין כי חומרי ההדברה היעילים והאיכותיים באמת נמכרים רק לכאלו אשר הינם בעלי רשיון הדברה ולגננים בעלי רישיון. חומרי ההדברה האורגניים הנמכרים לכל דחפין אולי יוכלו לסייע במעט אך בהחלט אינם עומדים בסטנדרט האיכות של חומרי ההדברה המקצועיים.

אם ברצונכם לבצע הדברה אורגנית יעילה על ידי צוות גננים מקצועי, אשר תוכיח את עצמה לפרק זמן ארוך במיוחד,כמובן שעדיף לפנות אל חברת הדברה מקצועית שבאמצעות חומרים מיוחדים ובעזרת צוות מקצועי ומנוסה תבצע הדברה אפקטיבית.

כדאי לדעת – גם כאשר מבצעים בבית הדברה אורגנית, תצטרכו לצאת מהבית לפרק זמן מסויים. אמנם לזמן קצר יותר מאשר במקרה שבו מבצעים הדברה באמצעות חומרים כימיים אך עדיין לא מומלץ לשהות בבית במהלך פעולת ההדברה עצמה. כי לגינה שלכם מגיע הטוב ביותר על ידי גננים מומחים.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה