דשא סינטטי נפוליאון – ליהנות מדשא בכל מקום


בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים רוכשים ומשתמשים בדשא סינטטי, בין אם זה בבית שלהם ובין אם זה בעסק, בין אם זה בשטח פנימי ובין אם זה בשטח חיצוני כמו גג, גינה, חצר או מרפסת. השימוש בדשא זה הפך נפוץ כל כך, עד שגם רשויות מקומיות ומוסדות ציבור רבים, החלו להשתמש בו במקום בדשא רגיל.


בשביל להבין מדוע אנחנו בוחרים להשתמש בדשא סינטטי, צריך להבין מה זה אומר בכלל. הרעיון של דשא כזה (דשא סינטטי נפוליאון או כל סוג אחר של דשא סינטטי), מרבד של דשא מחומרים כגון, פוליאתילן ופוליפרופילן, שני חומרים שונים באופיים (הראשון רך השני קשיח, שניהם גם בנויים בצפיפות שונה), והם מרכיבים את הסיבים של הדשא. חומרים אלו נשמרים היטב בשמש ולא מושפעים מתנאי מזג אוויר, כמו כן, להבדיל מדשא רגיל, הם לא צריכים השקיה, מה שמלמד על חסכון במים. חשוב להדגיש דשא סינטטי הוא גם ידידותי לסביבה מכל ההיבטים, מדובר בחומרים שאינם מתכלים, ועמידים לאורך זמן.

נקודה נוספת שמסבירה מדוע אנחנו בוחרים להשתמש בדשא סינטטי היא, להבדיל מדשא רגיל, ניתן להציב את המרבד בכל מקום, בין אם זה על האדמה או על גבי ריצוף כזה או אחר.

מדוע אנחנו בוחרים להשתמש בו?

הרי שהסברנו ממה הוא עשוי, צריך להבין למה אנחנו בוחרים להשתמש בדשא סינטטי נפוליאון (דשא מיוחד, שמצטיין בצפיפות גבוהה, בעל מרקם קטיפתי, ונחשב לדגם הנמכר ביותר בישראל בעשור האחרון), או בכל סוג דשא סינטטי אחר.

ראשית, מאחר ואנחנו יכולים להציב אותו בכל מקום למעשה, אז הרבה יותר חסכוני להשתמש בו מאשר בדשא רגיל, אשר דורש השקיה ודורש שימוש בחומרים שונים על מנת לשמור על העמידות שלו.

שנית, שימוש בדשא סינטטי הוא הרבה יותר בטוח מאשר שימוש במרכיבים אחרים. ניקח למשל בית עם ילדים, אשר במקום לשים במרפסת מרצפות בלבד, אנחנו יכולים לשים דשא כזה ואז הם יכולים להשתולל בלי בעיה.

שלוש, דשא סינטטי נחשב מאוד פופולארי במגרשי ספורט, בפרט כדורגל, מעצם זה שעם הזמן דשא רגיל נשחק ונהרס, כתוצאה מהשימוש הרב שנעשה בו. לעומת זאת, דשא סינטטי יכול להישמר זמן רב.

ארבע, העלויות שלו נמוכות, מה שמאפשר לנו גם ליהנות מאפשרות להתקין מרבדים גדולים יותר מבלי להשקיע הרבה כסף.

חמש, שימוש בדשא סינטטי יכול לעצב ולייפות את המבנה, בין אם מדובר במבנה פרטי או עסקי, באופן שונה ומיוחד. ניתן לשלב אותו בצורות ובאופנים שונים לצד אלמנטים נוספים.

חשוב לציין נקודה נוספת, השימוש בדשא סינטטי הוא לא קבוע, כלומר, אנחנו יכולים להסיר אותו ולהחזיר את המצב לקדמותו, הרבה יותר פשוט להסיר אותו מהמשטח מאשר לקצוץ דשא רגיל ולמנוע ממנו לגדול שנית.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה