פינות זולה – איך לבחור את הפינה הנכונה

בשנות התשעים התחלנו לראות יותר ויותר מקומות, בין אם מדובר בגני אירועים, אולמות אירועים ומקומות אחרים אשר ביקשו לצאת מתוך הדפוס הישן של פינות ישיבה לגינה עם שולחנות וכסאות רגילים, או לפחות, להוסיף לצידם אלמנטים אחרים, הרבה יותר קלילים, זורמים, פשוטים, יש שיאמרו, שמדובר באלמנטים אשר הרבה יותר מתאימים למזרח התיכון.

הכוונה היא לפינות זולה אשר ניתן למצוא אותן במגוון רחב של מקומות, לא רק במקומות שציינו אלא גם באתרים נוספים. בין אם מדובר באתרים ציבוריים כמו בריכות, חופים וכן פארקים ציבוריים, והן בלא מעט בתים פרטיים, שם נהוג להעמיד פינות זולה ליד הבריכה, בחצר, בגינה, בגג ולעיתים גם במקומות נוספים.

פינת זולה לגינה  (באדיבות אתר "לה זולה")


פינות זולה לעיצוב הגינה

הרעיון של פינות זולה לגינה הוא מאוד פשוט, מדובר בעיצוב מקומות ישיבה שהם פחות "רשמיים" והרבה פחות טריוויאליים". כך למשל, במקום כסאות ושולחנות רגילים, אנחנו נמצא ספות, פופים, כורסאות שניתן להיזרק עליהן, ספות שמתאימות לא רק לישיבה אלא גם לשכיבה ועוד. בדרך כלל אותן פינות זולה יהיו הרבה יותר נוחות לישיבה, מעוצבים בצבעים מגוונים (ועל פי רוב שמחים) ולא פעם יהיה מדובר במקומות ישיבה שיורכבו מאלמנטים שעשויים מחומרים שונים, דוגמא עץ, בד ועוד.

לפני שנסביר כיצד קונים פינות זולה בצורה נכונה נדגיש, על מנת ליהנות מפינת זולה מושלמת ומפנקת בצורה מלאה. אנחנו צריכים לוודא שיש לנו מספיק מקום בשביל להעמיד אותה וכן לשמור עליה מנזקי מזג האוויר. מאחר ולא פעם מדובר בפינות ישיבה שעשויות מבד או מעץ, הרי שאנחנו נצטרך לכסות אותה על מנת שהיא לא תיהרס בגשם או בשמש.

כיצד קונים פינת זולה בצורה חכמה?

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לבחון בבחירת ריהוט גן הוא, מה בדיוק אנחנו צריכים ומה בדיוק אנחנו יכולים להרשות לעצמנו. הכוונה היא, האם אנחנו צריכים פינת זולה לכמות קטנה של אנשים או לכמות גדולה, האם אנחנו צריכים פינת זולה שתכלול מקומות ישיבה או משהו שנע בין ישיבה לבין שכיבה, מה בדיוק אנחנו רוצים שיהיה לנו.

לצד זה, אנחנו צריכים גם לבדוק מה אנחנו יכולים להרשות לעצמנו. האם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו פינה גדולה או פינה קטנה, פינה עם מספר מקומות ישיבה ושולחן או משהו מעבר לכך. הדבר תלוי גם מבחינת השטח שעומד לרשותנו וגם מבחינת התקציב שעומד לרשותנו.

הדבר השני שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו הוא כיצד הפינה משתלבת עם אלמנטים אחרים במקום. למשל, כיצד הוא משתלב עם עיצוב הגינה שלנו, כיצד הוא משתלב עם אלמנטים אחרים בהם אנחנו מתכוונים להשתמש, כיצד הוא משתלב עם חומרים שונים שאנחנו משתמשים בהם במקום ועוד.

צריך לציין, שעל פי רוב, אנחנו לא נשתמש אך ורק בפינה אלא גם נשתמש במקומות ישיבה נוספים על מנת שתהיה אפשרות לבחור ביניהם לבין פינת הזולה, היכן לשבת.


 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה