רעיונות לעיצוב הגינה לבד

עברתם מהדירה הקטנה שלכם לבית פרטי עם גינה? אם כך, מעבר להתרגשות הגדולה, אתם בוודאי רוצים לעשות גם כל מה שאפשר כדי להבטיח שהגינה תהווה חלק מהבית עצמו. כדאי שתדעו: אם לא תשקיעו ולא תעצבו את הגינה בתשומת לב, מהר מאוד היא תיראה מוזנחת ואיש לא באמת ייצא לשבת בה. לכן כדאי שתעיינו במאמר שהבאנו כאן עבורכם, כי הוא כולל מספר רעיונות לעיצוב הגינה בכוחות עצמכם.

 אז מה צריך לדעת לפני?

תכנון – עוד לפני שמדברים על רעיונות שונים כדאי לקחת בחשבון את נושא התכנון, כי אין כל טעם ללכת למשתלה הקרובה וסתם ככה לבחור צמחים ועצים שונים. הכול צריך להיות מתוכנן שכן רק כך התוצאה תהיה יפה.

בריכה – אם הגינה גדולה, רחבת ידיים ואתם אוהבים לשחות, אל תוותרו על שילוב של בריכה.

בריכת נוי – אפילו אם הגינה יחסית קטנה, בריכת נוי בטוח יכולה להיכנס בה. כדאי לחשוב על כך כי בריכת נוי תמיד הופכת כל גינה לעוד יותר יפה, אלגנטית ומיוחדת.

פרגולה – כאשר מדברים על הקמת גינות אי אפשר שלא לדבר גם על פרגולות, ובמיוחד במדינה חמה כמו ישראל אשר בה השמש יוקדת כמעט בכל יום בשנה.

 דק – במסגרת הקמת גינות גם דק מעוצב ויפה יוכל לתרום, שכן הדק מחלק את הגינה לאזורים שונים ותוחם את המקום שבו אתם אוכלים ארוחות מלכים בגינה.

דשא – כל חברה שתציע לכם שירותי אחזקת גינות תציע לכם גם לשלב דשא בגינה וזה נכון בין אם מדובר על דשא סינטטי ובין אם מדובר על דשא חי. כדאי לקחת זאת בחשבון כי דשא מוסיף מבחינת העיצוב, היופי ונוחות השימוש בגינה.

מטבח חוץ – בשנים האחרונות במסגרת שירותי הקמת גינות ניתן לראות גם שלא מעט אנשים בוחרים להזמין התקנה של מטבח חוץ. זה נוח, שימושי ויפה, אז למה לא?

גדר – אם חשוב לכם לתחום את הגינה שלכם ולהגן עליה, בין היתר, מחיות בר שעלולות להופיע בה, אל תוותרו על גדר. שימו לב, הגדר יכולה להיות עשויה מחומרים שונים כך שיש לתת את הדעת גם על בחירת החומר שממנו תרצו אותה. 

צמחיה – השקיעו בבחירת צמחיה שיהיה לכם כמה שיותר קל לטפח לאורך השנים.

מערכת השקיה – בכל גינה רצוי גם לשלב מערכת השקיה אוטומטית שתוכל לבצע עבורכם את העבודה.

עיצוב גינת החלומות שלכם

למרות שיש לא מעט רעיונות שיוכלו לעזור לכם לעצב את גינת החלומות, בסופו של דבר כדאי לדעת שאין תחליף אמיתי לשירותיה של חברת אחזקת גינות. שירות מקצועי של הקמה ואחזקת גינות שניתן על ידי המומחים יוביל לכך שהגינה שלכם תיראה יפה ותהיה שימושית ביותר, אז למה לחשוב פעמיים? כמו כן, בימינו השירות הזה לא מאוד יקר כך שגם מהבחינה הזאת אין לכם סיבה לחשוש.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה