הובלות דירה במהלך מעבר לבית עם גינה וריהוט גן


עוברים דירה לבית פרטי בעל גינה? באם המעבר שלכם הוא לבית פרטי, עליכם להתכונן לשינוי לטובה באיכות החיים שלכם. אלא שלא כל ההתחלות פשוטות במקרה של מעבר לבתים פרטיים. חוקי המשחק בכל הנוגע להובלה משתנים, שהרי יש צורך בין היתר לבצע הובלות של ריהוט גן וכלי גינון.


המאפיינים של מעבר לדירה עם גינה פרטית

היתרון המשמעותי ביותר של בתים פרטיים הוא, כמובן, החצר שלהם. באם אתם או הבעלים הקודמים נעזר כבר בשירותים שלנו בטופ גננים בעיצוב או בתכנון הגינה, אין ספק שהמראה שלה הוא הירוק והמרשים ביותר שניתן להעלות על הדעת. לכן, ברור שהדבר האחרון שאתם רוצים הוא שייגרם נזק לאותם פריטים במהלך ההובלה.

הובלות דירה, במקרה של בתים פרטיים, עשויות להכניס לתמונה את החצר. זאת מכיוון שאפשר בהחלט להעביר רהיטי גן לתוכה, או חפצי נוי שיהפכו את המראה שלה למרשים אפילו יותר. היבט אחר, טכני יותר, הוא שלעיתים נדרש להעביר פריטים מסוימים לתוך הבית דרך החצר. חשבו, למשל, על רהיטים או כלי נגינה שאינם נכנסים בפתח הדלת, וניתן להעבירם אך ורק דרך המרפסת.

ברור שכאשר לא נוקטים במלוא אמצעי הזהירות, ניתן לחולל נזק בלתי הפיך לצמחים, לפרחים וכל מה שמפאר את הגינה שלכם. זו גם הסיבה שמומלץ מאד ללוות את אנשי חברת ההובלות בעת ההליך, ולראות כי אכן לא נגרם נזק כלשהו לגינה.


תנו לנו לסייע לכם במעבר לבית עם גינה

אנחנו בטופ גננים מחזיקים בניסיון רב שנים בעיצוב גינות, ועושים זאת ברמת המומחיות הגדולה ביותר. כאשר אתם עוברים לבית עם חצר, נשמח לסייע לכם: בין אם בשימורה, ובין אם בתכנון הגינה מאפס. אנחנו נעזרים בציוד הגינון המתקדם ביותר שניתן למצוא, ומעורים בכל אחד מסוגי שירותי הגינון. השירותים שלנו ניתנים, באמצעות ארבעה צוותים שונים, בכל חלקיה הגיאוגרפים של מדינת ישראל.

אנחנו מעניקים לכם כלים חשובים לא רק לתכנונה ולהקמתה של הגינה, אלא גם לתחזוקה שלה בפועל. כאשר עוברים לבית חדש, המראה של הגינה יכול להיות הירוק ביותר שניתן לקוות לו. עם זאת, כאשר חולפים החודשים והתחזוקה, הגיזום או ההדברה אינם נעשים כראוי, עלול המראה להיפגע. אנחנו נסייע לכם להבין כיצד תשמרו את הגינה שלכם גם שנים קדימה.

אתם יותר ממוזמנים ליצור עימנו קשר דרך מספר הטלפון 077-7784441 או באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה