שדרוג הגינה בעזרת דק

 

לפעמים תוספת קטנה מחוללת שינוי גדול. דוגמה? שדרוג הגינה בעזרת דק. להוספת דק יש יתרונות רבים. היא אפקטיבית ודקורטיבית. היא מאפשרת חיסכון במים ועבודה שאותו חלק של הגינה אשר מתייתר הצורך לטפל בו באמצעות מים, ניכוש עשבים, הדברה ועוד. דק מוסיף שטח שניתן לנצל אותו לבילוי ולאירוח, לא רק בחודשי הקיץ החמים. הדק מאפשר לילדים לשחק בחוץ ולהיות מוגנים. הוא מאפשר להורים לשמור על קשר עין רצוף עם ילדיהם המשחקים בחצר ובגינה. הדק משדרג לא רק את הגינה אלא משפר את הביטחון ואת הבטיחות של ילדים הנמצאים מחוץ לבית, במקום המהווה חלק בלתי נפרד ממנו. הדק, בעל המראה המעוצב והאסתטי מייפה את חזות הבית. לבד מכל אלה הוא גם מאמיר את ערכו.


כיום מוצע מגוון עשיר של דקים מסוגים שונים. במקומות שבהם אין רצון או אפשרות להתקין לו קירוי וחיפוי- ניתן להתקין דק סינטטי דמוי עץ, העמיד יותר בפני פגעי מזר האוויר, שאינו נסדק ואינו מתבלה. הוא חסין מפני מים וחום. הוא מוצע במחיר זול יותר מאשר דק מעץ טבעי. האורחים שלכם כלל לא ירגישו כי מדובר בחומר סינטטי. אין ספק כי הוספת דק משנה את חזות סביבת הבית ונוסכת עליו אווירה כפרית ופסטורלית. האפשרות לשבת בו ולארח אורחים מהווה פתרון טוב ונוח עבור מי שלא רוצים ללכלך את הבית. אם אתם מארחים חברים ל"על האש" ניתן להתקין על הדק או במרחק של כלום ממנו מנגל ולאכול על הדק. כמעט תמיד ניתן להוסיף דק, במידה שקיים מקום מספיק, אבל מי מכם שמתכננים מבעוד מועד את הדק, רצוי מאוד להנחות את האדריכל של הבית, כך שהוא יילקח בחשבון בתכנון הבסיסי של הבית וסביבתו ויהווה גם חלק בלתי נפרד ממנו מבחינה תכנונית ועיצובית.


להוספת דק יש חשיבות רבה בעיקר אצל משפחות שמרבות לארח. אם, לדוגמה, באים אורחים אליכם וחברים אל ילדיכם – אתם או הם יכולים לארח גם בחוץ ובכך לאפשר אירוח מכובד ומרשים הן בתוך הבית והן מחוץ לו. הוספת קירוי וחיפוי, מכל חומר שבוחרים, למשטח הדק מאפשרת ליצור מתחם סגור או חצי סגור מחוץ לבית ולנצל אותו לצרכים ולרצונות שונים.כאלמנט עיצובי, הדק מאפשר "לשבור" את החזות האחידה – יפה ומרהיבה כשלעצמה- של הגינה ובכך לגוון ולהעשיר אותה. על מנת למקסם את כל היתרונות הפוטנציאליים הגלומים בדק רצוי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים בהתקנת דקים. בחירת הדק המתאים ביותר על פי מכלול השיקולים תאפשר לכם ליהנות משדרוג הגינה בפרט והבית בכלל ולבלות זמן איכות בכייף.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה