התקנת בריכות שחיה בגינה כחלק מעיצוב הגינה

התקנת בריכות שחיה בגינה כחלק מעיצוב הגינה

דשא ירוק, חמים וריחני, צמחייה מטופחת ומעוצבת ובליבה בריכת שחייה תכלכלה ומבריקה, השולחת הבזקים של אור ויהלומי קרני שמש הנשקפים מהשמים על הבריכה. עיצוב גינות באמצעות אלמנט המים, יוצר מראה מרגיעה ויוקרתי לחצרות וגינות פרטיות. אלמנט המים מקנה לגינה חיות ומראה ההופך בין רגע לאלגנטי ועשיר יותר. מגוון הברכות  אשר צצו לאחרונה ובצדק בחצר האחורית של בעלי בתי פרטיים מעניקים מחזה מעשיר ומועשר למראה הגינה.

אתם יוצאים אל החצר הפרטים שלכם, היום הוא יום קיץ חם במיוחד, השמש מכה וקופחת אבל החצר שלכם צופה אל  הבריכה הנשקפת לנגד עינכם כבר מעבירה בכם גלים של קרירות נעימה, אתם כבר מדמיינים איך המים הנעימים מצננים את הטמפרטורות השרביות ומעניקות לכם רוגע ושקט למחשבות.

בניית בריכה שחייה בגינה- היתרון הפסיכולוגי ותורת הפאנג שווי
המים, הם ערך חשוב מאוד מההיבט הפסיכולוגי ובאופן לא מפתיע משרים תחושה של רוגע ושלווה. לא בכדי כל מי שרוצה לנוח ולנקות את הראש הולך אל הים או אל מקור המים. צפייה על מקור מים, תזוזתם והמראה המשתנה שלהם המתאים את עצמו לכל כלי קיבול מאפשר גם לנו לקבל את אותה אנרגיה שלווה ושקטה. אלמנט זה של רוגע מדובר רבות הן בקבלה היהודית ובדתות המזרח הרחוק כמו תורת ה"פאנג שווי" הסינית, המדברים כבר עשרות אלפי שנים, על סגולתם של מקורות המים והיתרון שבעיצוב הבית תוך שילוב מקור מים, כמו אגן מים או בריכה.

תורת ה"פאנג שווי", מעודדת שילוב אלמנט המים, הן כמקור עיצוב והן כשדה אנרגטי המשפיע על האנרגיות הנכנסות והיוצאות מהבית ומאפיינת את "ניקיון" האווירה בבית ומחוצה לו.

יוצאים לחופשה... בבית!
אתם קמים מהמיטה המפנקת שלכם ליום שבת או יום חופש חם במיוחד, מתמתחים, לוקחים מגבת רכה ובגד ים ויוצאים לבריכה מ... הסלון של הבית שלכם! עיצוב בריכות שחייה בחצר או בגינה הפרטית של הבית תעניק לכם תחושה של נופש אמיתי גם בסתם יום שבת רגוע שלא עושים בו כלום. כעת יש לכם מנעד פעילויות רחב בזכות שכיית החמדה החדשה שלכם – הבריכה הפרטית שלכם הקורצת באור השמש שרק תבואו אצל זרועותיה המימיות והמלטפות. ומה קורה בחורף? גם בימי חורף קרירים, קיימות טכנולוגיות המאפשרות את חימום הבריכה וקירוי נוח ומהיר של הבירה ע"י השכרת או רכישת חיפוי ארעי ונופש פרטי בבית 365 ימים בשנה.

בריכת האפשרויות הבלתי מוגבלות
בזכות אפשרויות העיצוב המגוונות תוכלו להתאים את עיצוב וגודל הבריכה לצרכים האישיים של הבית והגינה. בריכות ג'קוזי למשל, המאופיינות בגודל המתאים גם לגינות וחצרות קטנות יחסית, אשר אינן יכולות להרשות לעצמן מפאת גודלן בריכות חצי אולימפיות.  מעבר לכך בריכות המשולבות ג'קוזי, הנקראות בפי רבים, "בריכות ספא".

בריכות משולבות ג'קוזי, הן מענה מושלם לימי חורף קרים, כאשר בא לכם להתפנק על ישיבה בתוך מים חמים ומבעבעים וכוס יין, לבד, עם בן/ת הזוג או בערב מפגש מפנק עם חברים.

 • מבצעי העונה
  • קצת עלינו
   • גינות גג
    • טיפים
     • אזורי פעילות
      שם:
      טלפון:
      עיר:
       

      ראשי

      המלצות

      מבצעים

      גלריה

      צור קשר

      מבצעי העונה

      קצת עלינו

      גינות גג

      טיפים 
      אזורי פעילות
       
      גננים
      גנן
      גננים לפי אזור
      גינה
      עיצוב גינה

      דירות ברחובות

      גיזום עצים

      כריתת עצים

      תכנון גינה
      תאורת גינה
      הקמת גינה
      גינה מעוצבת
      גינת גג
      אחזקת גינה
      בניית גינה
      גינות

      גינות נוי
      בניית גינות 

      ריהוט גן

      עיצוב גינות
      תכנון גינות
      הקמת גינות
      גינות מעוצבות
      גינות גג
      אחזקת גינות
       
      גינון
      עיצוב גינון

      גינון גגות
      כלי גינון
      ציוד גינון
      עבודות גינון
      אדריכלות נוף
      עיצוב גנים
      תכנון גנים
      עיצוב גן
      אדריכל נוף

      שיתופי פעולה

      האתר הינו אתר פרסומי המאגד בתוכו בעלי מקצוע מהתחום. אין בעלי האתר ומחברי התכנים השונים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות עבודתם של בעלי המקצוע או שימוש במידע המופיע באתר. האתר שייך לחברת תותח האינטרנט בע"מ, Totach Internet LTD

       © כל הזכויות שמורות. השימוש כפוף לתקנון האתר   |   עיצוב אתרים: סטודיו פאולה